Gramovložky, přenosky, gramohroty

LED osvětlení a napájecí zdroje

Montáže LED osvětlení

Nabídka montážních služeb

Nabídka montážních služeb

V rámci služeb e-shopu provádíme dále montáž LED osvětlení a LED pásků, u kterých máte na výběr z několika druhů od jednobarevných nevodotěsných až po digitální RGB pásky ve voděodolné úpravě, tak po osvětlení LED reflektory, výměny osvětlovacích těles za úsporná LED. Při elektromotážních pracích si poradíme i s mechanickými a případnými stavebními úpravami.

Při nových instalacích nebo úpravách většího rozsahu jsme schopni za příznivé ceny zajistit návrh a potřebnou projektovou dokumentaci. Zajištění příslušných revizí je samozřejmostí.

Naši odborní pracovníci jsou školeni a vlastní potřebná oprávnění k montážím (Vyhl. č.50)

Naše oblast působení pokrývá celou Českou  republiku

Naše motto:

  • perfektní kvalita
  • spolehlivost
  • variabilita
  • rychlost
  • nízká cena

Rozsvětlete svou kuchyň !

Rozsvětlete svou kuchyň !

Vyměňte žárovky, halogenová svítidla a ostatní "žrouty" elektrické energie za čisté, úsporné, bezpečné a vysoce svítivé LED pásky !

Pracovní plocha kuchyně bude nádherně rovnoměrně osvícená, nebudete si při práci stínit, protože zdroj světla je plošný a prakticky nevytváří stíny. Rozsvícení je proti "úsporkám" okamžité, s plným jasem po zapnutí.

Podle barevného ladění obkladu, pracovní desky a povrchu kuchyně si vyberete barvu osvitu, buďto bílou, jako je na obrázku, nebo teple bílou, která je na úvodní stránce.

Pokud se rozhodnete pro výměnu osvětlení, potom celou kuchyň takto osvítíte za cenu asi dvou tisícovek i s montáží všech komponent. Nebudete si už kazit při práci v kuchyni oči a bude vás hřát pocit z toho, že velmi podstatně šetříte na elektrickém odběru.

 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info