Gramovložky, přenosky, gramohroty

LED osvětlení a napájecí zdroje

Elektrický odmagnetovač Analogis magnetofonových hlav

Elektrický odmagnetovač Analogis magnetofonových hlav

Analogis - profesionální elektrický odmagnetovač zmagnetizovaných hlav, vodičů pásek a všech přívodních kovových částí v kazetových rekordérech. Napájení 230 V. Demagnetizér by měl být používán po každých cca 20 hodinách přehrávání.

  • Cena: 529 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Analogis

Profesionální demagnetizér odstraňuje akumulovaný magnetismus a zabezpečuje optimální poměr signál/šum. Přístroj se napájí napětím 230 – 240 V AC a měl by se používat po každých 20 hodinách přehrávání. Pokud se demagnetizér připojí k napájení, udržujte všechna nahrávací média (audio a videokazety, pásky R2R (reel to reel), pevné disky, flopy disky a také kreditní karty ve vzdálenosti alespoň 3 m, aby nedošlo náhodou k jejich nechtěnému vymazání.
Použití demagnetizéru:
Zapojte zástrčku do zásuvky elektrického proudu a přiložte špičku demagnetizéru proti nahrávací hlavě a všem ostatním kovovým částem, které přicházejí do styku s páskou. Přejeďte špičkou asi jednu sekundu po celém povrchu hlavy. Poté pomalu oddalte demagnetizér od hlavy a odpojte ho od zdroje proudu. Dejte pozor, aby se demagnetizér nepřehřál. Nenechávejte ho proto nikdy nepřetržitě připojený k napájení déle než 5 minut. Pokud se zahřeje do té míry, že ho nemůžete pohodlně držet v ruce, odpojte ho od zásuvky elektrického proudu.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info