Gramovložky, přenosky, gramohroty

LED osvětlení a napájecí zdroje

Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy

Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy

Kniha "Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy" uvádí čtenáře do světa geniálního a tajemného vynálezce, kterým byl Nikola Tesla, jehož význam je plně doceňován až v poslední době. Autor Childress David. Vydal Citadella v roce 2012. 192 stran A5, brožovaná V2.

  • Cena: 199 Kč s DPH

Dostupnost: Externí sklad

Výrobce: Citadella

Z tohoto spisu se dozvíme více o Teslově pohledu na duchovní pouť člověka a celého lidstva. Tento cenný dokument obsahuje i řadu vědeckotechnických prognóz a zaobírá se způsoby získávání energie, která je v přírodě volně k dispozici.
"Věda je jen perverzí, pokud jejím nejvyšším cílem není lepší lidstvo." (Nikola Tesla)
Gaussova křivka rozdělení inteligence mezi lidstvo je neúprosná. Většina z nás spadá do šedivého průměru kolem hodnoty IQ 100. Jen občas se narodí výjimečně nadaný jedinec, který předběhne svou dobu o roky, desetiletí, století. Nikola Tesla kdysi předběhl svou dobu natolik, že je pro nás dosud v nedohlednu. A co je důležité, ze všech osobností světové vědy právě on nejvíce ovlivnil science fiction a náš dnešní styl života vůbec.
Páteř knihy tvoří podivuhodný Teslův traktát "Problematika zvyšování energie lidstva", který byl napsán v roce 1900. Z tohoto spisu se dozvíme více o Teslově pohledu na duchovní pouť člověka a celého lidstva. Vynálezce se podrobně rozepisuje o tom, co člověka na jeho cestě sráží a co ho naopak žene vpřed. Tento cenný dokument obsahuje i řadu vědeckotechnických prognóz a zaobírá se způsoby získávání energie, která je v přírodě volně k dispozici.
Další část knihy tvoří zasvěcené články, většinou publikované při příležitosti stého výročí Teslových pokusů s dálkovým přenosem energie v Colorado Springs.
Jedná se o problematiku:
možnosti bezdrátového přenosu elektrické energie
Teslův elektromobil jezdící na elektřinu získávanou z atmosféry
Teslův ztracený vynález přijímače volné energie z atmosféry
Teslovy paprsky smrti a další laserové a časticové zbraně.
Teslovy vynálezy měly dalekosáhlé praktické dopady v mnoha oblastech lidského života. Nepřekvapuje tedy zájem mnohých zpravodajských služeb. Stručný výtah z tajných dokumentů FBI o Nikolu Teslovi tvoří závěr knihy.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info